Karabük'te İsmail A. isimli erkek evli olduğu kadına "misafiri yalnız bıraktın" diyerek sıcak su ile saldırdı. Kadının koluna kaynar su döken erkeğe 1 ay... Evli olduğu kadına “misafiri yalnız bıraktın” diyerek sıcak su ile saldırdı
Evli olduğu kadına “misafiri yalnız bıraktın” diyerek sıcak su ile saldırdı Evli olduğu kadına “misafiri yalnız bıraktın” diyerek sıcak su ile saldırdı

Karabük’te yaşanan olayda İsmail A. adlı erkek, evli olduğu kadın Gülten A.’yı, “Misafiri yalnız bıraktınız” diyerek sıcak su döküp yaktı. Annesinin evine sığınan Gülten A., İsmail A.’dan şikayetçi oldu. İsmail A.’ya 1 ay evden uzaklaştırma cezası verildi.

“Çaydanlığı üstüme doğru fırlattı”

Gülten A. olay günü komşularının misafirliğe geldiğini anlatarak, “Alt kattaki komşumuz gelmişti. Kayınvalidem de gelmişti. Mutfakta süt pişirdim. Misafirimiz ve eşim getirdiğim birer bardak sütü içti. Eşim ‘çay demle’ dedi. Kayınvalidem Kuran okumak için yanıma geldi. Eşim misafirimiz gittikten sonra ‘misafiri yalnız bıraktınız’ diye çaydanlığı üstüme doğru fırlattı. Sıcak su koluma geldi. Daha önce de darp olayları vardı. Çocuklarım için sabrettim. Kimseye bir şey demedim. Bu son olayı da 15 gün kimseye demedim. Annem de inanmadı ben de söylemek zorunda kaldım. Eşim ‘Hastaneye getireyim’ dedi ama kızgın olduğum için gitmedim. Annem ile savcılığa giderek şikayetçi olduk. Eşime 1 ay uzaklaştırma verildi” dedi.

“Daha önceki darp olaylarını çocuklarım için kapattım”

Uzaklaştırma süresinin uzatılmasını isteyeceğini belirten Gülten A., “Koruma da istedim. Kendi evimde kalacağım. Bu süreç neyi gerektirir bilmiyorum. Kalbine stent takıldığı için ailesi de bir şey demiyor. Daha önceki darp olaylarını çocuklarım için kapattım. Şikayette bulunmadım ama bu cani” diye konuştu.

Olaydan 2 gün sonra sağlık ocağına gittiğini ifade eden Gülten A., “Kolum tam açılmıyor. Plastik cerrah görecek kolumu. Şimdilik pansuman yapılıyor” dedi.

Kaynak : Gazete Yolculuk